Aktualna wystawa

Wyniki III edycji Konkursu „Zobacz Anioła – Aniołowie są wśród nas”

W Ośrodku Wychowawczo–Profilaktycznym „Michael” w dniu 23.09.2013r. zebrało się Jury Konkursu „Zobacz Anioła – Aniołowie są wśród nas”. Na konkurs swoje prace zgłosiło kilkadziesiąt osób. Otrzymaliśmy wiele prac z całego świata, spośród których komisja wyłoniła zwycięzców w dwóch kategoriach wiekowych: dzieci i młodzież do 18 r. życia  i dorosłych. W kategorii młodzieżowej zakwalifikowało się 7 osób, które nadesłały 18 zdjęć. Zaś w kategorii dorosłych zakwalifikowano  22 osoby, które nadesłały 41 prac.

Skład Jury:
Ks. Rafał Kamiński – proboszcz Parafii Matki Bożej Królowej Aniołów
Ks. Ryszard Andrzejewski – teolog
Mariusz Grzelak – fotoreporter
Marta Karpińska – fotograf i dziennikarka
Rafał Świłło – wykładowca optyki, fotograf
Ewa Stolarza – organizator konkursów fotograficznych
Adam Puzio – fotograf, freelancer

Po dyskusji i głosowaniu wyłoniono zgodnie z regulaminem, zwycięzców w dwóch kategoriach wiekowych. W grupie dziecięcej i młodzieżowej: 3 prace nagrodzone oraz 2 prace wyróżnione oraz … zakwalifikowane do wystawy. W grupie dorosłych: 3 prace nagrodzone i 2 prace wyróżnione oraz zakwalifikowane do wystawy. Spis prac w załącznikach.

Autorzy nadesłanych prac wykazali się wielkim talentem i pomysłowością i przede wszystkim wrażliwością na obecność Aniołów w codziennym życiu współczesnego człowieka. Wszystkim serdecznie gratulujemy i zachęcamy do udziału w kolejnej edycji konkursu. Zwycięskie oraz wyróżnione prace można będzie zobaczyć w Galerii Anielskiej od poniedziałku do piątku w godzinach 9.00 – 17.00, w sobotę po umówieniu telefonicznym 22 638 63 66 oraz w niedzielę po każdej Mszy Świętej.  Na wystawę wirtualną zapraszamy na naszą stronę anielska.com.pl.

W kategorii dziecięcej i młodzieżowej zwyciężyli:
I miejsce Być dziadkami…” - ROSOCHACKA GABRIELA
II miejsce „Dzieci jak Anioły dusze mają czyste” - SYRNIK PATRYCJA
III miejsce zestaw „Anioły św. Franciszka - wszystkie stworzenia chwalą Pana swego” - MAJOR ZUZANNA

W kategorii dorosłych zwyciężyli:
I miejsce „Zatrzymać czas” - MALIŃSKA AGNIESZKA
II miejsce „"Anioły naprawdę istnieją" - PYKA BARBARA
III miejsce „Ochrona Prezydenta” - DOMAGAŁA WOJCIECH

Wyróżnieni w kategorii dziecięcej i  młodzieżowej:
1. Zestaw: Anioł Stróż; Matka Anioł, Ojciec Stróż; Jesteś moim Aniołkiem - ADRIANNA PIWARSKA
2. Bez tytułu - JADWIGA SZWALBE

Wyróżnieni w kategorii dorosłych: