Aktualna wystawa


Warning: copy(): php_network_getaddresses: getaddrinfo failed: Name or service not known in /anielska/plugins/content/mavikthumbnails.php on line 661

Warning: copy(http://parafia-bemowo.home.plimages/stories/plakaty/plakat_24.jpg): failed to open stream: php_network_getaddresses: getaddrinfo failed: Name or service not known in /anielska/plugins/content/mavikthumbnails.php on line 661
Ośrodek Michael i Galeria Anielska zaprasza na wystawę

Matki: mężne czy szalone?

Wystawa ftograficzna MARTY DZBEŃSKIEJ-KARPIŃSKIEJ
Wernisaż 24 kwietnia 2013 r.

plakat 24Ryzykowały wiele, niektóre wszystko, by dać  życie swoim dzieciom . Wystawa fotograficzna i książka Marty Dzbeńskiej-Karpińskiej „Matki: mężne czy szalone?” przedstawia historie dwudziestu dwóch Polek, które urodziły dzieci, mimo zagrożenia dla swojego życia lub zdrowia. „Matki” są próbą odpowiedzi na pytanie autorki o ludzką dzielność. To opowieść o nadziei, zwycięstwie życia, ekstremalnych wyborach zwyczajnych ludzi. O męstwie, które cechuje nie tylko mężczyzn i o szaleństwie miłości, z której rodzi się życie. Sesje zdjęciowe do projektu były realizowane od sierpnia 2011 do marca 2012 roku.

Marta Dzbeńska-Karpińska – z wykształcenia politolog i menadżer. Od 2005 zawodowo zajmuje się fotografią. Mieszka w Warszawie z mężem i trójką dzieci. www.dzbenska.com Facebook "Matki: Mężne czy szalone?"

12 maja 2013 r. o godz. 11.00 odbędzie się spotkanie z bohaterkami oraz autorką wystawy i książki „Matki: mężne czy szalone?” w domu parafialnym przy Galerii Anielskiej.
Do góry

Copyright © Galeria Anielska 2021

Autorzy szablonu strony: Joomla Templates