Kaplica Św. Józefa

kaplica św. Józefa - dom zakonny
Znajdująca się w domu zakonnym kaplica jest miejscem codziennych modlitw pracujących tu kapłanów i zakonników. Autorką wystroju tego miejsca jest S. Maristella (mgr. inż. Ewa Maria Sienicka) ze Zgromadzenia Uczennic Boskiego Mistrza. Po zamurowaniu centralnego okna i utworzeniu struktury gipsowej, dekoracyjnej z podświetleniem. W centrum znajduje się tabernakulum. Nad nim obraz patrona kaplicy -  św. Józefa. Jest to kopia słynnego obrazu Bartolomé’a Estébana Murillo, wykonana przez Iwana Suchego. W kaplicy znajduje się ponadto obraz św. Michała Archanioła, tych samych autorów, drewnianie stacje Drogi Krzyżowej i figura Niepokalanej, wykonana również z drewna. Kaplicę poświęcił 19 marca 2000 roku, ówczesny Generał Michalitów Ks. Kazimierz Tomaszewski.