Błąd
  • Błąd podczas ładowania danych z kanału informacyjnego

ks. Piotr Sękowski

Ks. Piotr Sękowski urodził się w Błażowej. Po święceniach kapłańskich, które otrzymał 22 maja 2010 roku, pracował z dziećmi i młodzieżą oazową w Parafii p.w. Trójcy Przenajświętszej w Stalowej Woli. Ks. Piotr od września 2013 roku uczy religii w Szkole Podstawowej nr 341, przygotowuje dzieci do Pierwszej Komunii Świętej, oraz młodzież do sakramentu bierzmowania, sprawuje opiekę nad oazą dzieci Bożych, oraz odpowiada za organizację Dziecięcego Festiwalu Kolęd i Pastorałek. rowadzi także katechezę przedchrzcielną. Imieniny: 29 czerwca.

Roraty na Bemowie A.D. 2014

NASZA SIEĆ


Ośrodek Michael Galeria Anielska Schola parafialna Służba liturgiczna ołtarza
 
Biblioteka JP2 Klub piłkarski Uskrzydleni
Powrót do góry