Ks. Dariusz Kielar

Ks. Dariusz Kielar urodził się 16 lipca 1975 roku w Rzeszowie. Święcenia kapłańskie otrzymał 18 maja 2002 roku w Krakowie. W latach 2002 – 2007 studiował filologię polską na KUL-u w Lublinie. Następnie pełnił funkcję prefekta i katechety w Katolickim Gimnazjum i Liceum w Krośnie. Przez ostatnie dwa lata był kapelanem Domu Generalnego Zgromadzenia Sióstr św. Michała Archanioła w Miejscu Piastowym. W naszej parafii pracuje od lipca 2011 roku. Prowadzi kurs przedmałżeński, głosi comiesięczne katechezy dla dorosłych, organizuje spotkania Przyjaciół Jana Pawła II oraz jest opiekunem Czcicieli i Rycerzy św. Michała Archanioła. Jest także opiekunem Klubu Honorowych Krwiodawców "Michael". Imieniny: 19 grudnia.