Błąd
  • Błąd podczas ładowania danych z kanału informacyjnego

Ks. Tomasz Łepek

Tomasz Łepek urodził się 6 pażdziernika 1983 roku w Bydgoszczy. Studia filozoficzne ukonczył na Instytucie Teologicznym Księży Misjonarzy w Krakowie a teologiczne w Wyższej Szkole Filozoficzno-Teologicznej w Sankt Augustin w Niemczech. Od 2010 roku przebywał we wspólnocie zakonnej przy Katolickim Gimnazjum w Markach koło Warszawy, gdzie służył swoją pomocą., jednocześnie studiując podyplomowo teologię duchowości w sekcji Collegium Bobolanum przy Papieskim Wydziale Teologicznym w Warszawie. Tomasz jest katechetą w nowopowstałej Szkole Podstawowej nr 357 na Bemowie, uczy w klasach pierwszych i drugiej. Imieniny: 29 grudnia.

Roraty na Bemowie A.D. 2014

NASZA SIEĆ


Ośrodek Michael Galeria Anielska Schola parafialna Służba liturgiczna ołtarza
 
Biblioteka JP2 Klub piłkarski Uskrzydleni
Powrót do góry