Plan przygotowań do odpustu

Wszystkich parafian i gości zapraszamy na uroczystość ku czci św. Michała Archanioła i wydarzenia, które mają nas do niej przygotować.

Sobota, 26 września

• od godz. 12.00 do godz. 17.00, na placu wokół kościoła i domu zakonnego, będzie trwał Piknik Anielski, na który zapraszamy całe rodziny. Przygotowanych zostało mnóstwo atrakcji. Każda grupa parafialna będzie posiadać swoje stanowisko, będą konkursy, pokazy i prezentacje.
  • Wieczorem o godz. 19.00 na scenie w ogrodzie wystąpi zespół „Anielsi” z Lubaczowa, których cechami charakterystycznymi, jak sami przyznają, są: młodość, radość i modlitwa.

Niedziela, 27 września

• kazania na Mszach św. do godz. 13.00 będzie głosił ks. Piotr Prusakiewicz, redaktor michalickiego dwumiesięcznika „Któż jak Bóg!” Przed kościołem odbędzie się promocja tego tytułu, który promuje tematykę aniołów i  życia duchowego.
  • godz. 19.00 spotkanie z s. Małgorzatą Więczkowską, która przybliży temat: „Współczesne zagrożenia duchowe”. Jest to znakomita znawczyni zagadnienia współczesnych mediów elektronicznych i ich wpływu na nasze codzienne życie.

Poniedziałek, 28 września

• o godz. 19.00 spotkanie z ks. Tomaszem Owczarkiem, egzorcystą z archidiecezji łódzkiej na temat: „Rozeznawanie duchów. O aniołach i walce duchowej”.

Wtorek, 29 września

W sam dzień uroczystości zapraszamy na Mszę św. o godz. 18.00 ze śpiewem naszej parafialnej scholii.  Homilię na temat  „Michał Archanioł przewodnikiem w rozeznawaniu duchowym”, wygłosi ponownie ks. Tomasz Owczarek.