Błąd
  • Błąd podczas ładowania danych z kanału informacyjnego

Plan przygotowań do odpustu

Wszystkich parafian i gości zapraszamy na uroczystość ku czci św. Michała Archanioła i wydarzenia, które mają nas do niej przygotować.

Sobota, 26 września

  • od godz. 12.00 do godz. 17.00, na placu wokół kościoła i domu zakonnego, będzie trwał Piknik Anielski, na który zapraszamy całe rodziny. Przygotowanych zostało mnóstwo atrakcji. Każda grupa parafialna będzie posiadać swoje stanowisko, będą konkursy, pokazy i prezentacje.
  • Wieczorem o godz. 19.00 na scenie w ogrodzie wystąpi zespół „Anielsi” z Lubaczowa, których cechami charakterystycznymi, jak sami przyznają, są: młodość, radość i modlitwa.  

Niedziela, 27 września

  • kazania na Mszach św. do godz. 13.00 będzie głosił ks. Piotr Prusakiewicz, redaktor michalickiego dwumiesięcznika „Któż jak Bóg!” Przed kościołem odbędzie się promocja tego tytułu, który promuje tematykę aniołów i  życia duchowego.
  • godz. 19.00 spotkanie z s. Małgorzatą Więczkowską, która przybliży temat: „Współczesne zagrożenia duchowe”. Jest to znakomita znawczyni zagadnienia współczesnych mediów elektronicznych i ich wpływu na nasze codzienne życie.  

Poniedziałek, 28 września

  • o godz. 19.00 spotkanie z ks. Tomaszem Owczarkiem, egzorcystą z archidiecezji łódzkiej na temat: „Rozeznawanie duchów. O aniołach i walce duchowej”.

Wtorek, 29 września

W sam dzień uroczystości zapraszamy na Mszę św. o godz. 18.00 ze śpiewem naszej parafialnej scholii.  Homilię na temat  „Michał Archanioł przewodnikiem w rozeznawaniu duchowym”, wygłosi ponownie ks. Tomasz Owczarek.

Roraty na Bemowie A.D. 2014

NASZA SIEĆ


Ośrodek Michael Galeria Anielska Schola parafialna Służba liturgiczna ołtarza
 
Biblioteka JP2 Klub piłkarski Uskrzydleni
Powrót do góry