Błąd
  • Błąd podczas ładowania danych z kanału informacyjnego

Piknik Anielski

26 września, w sobotę, odbył się w naszej parafii Piknik Anielski. Ta impreza, skierowana przede wszystkim do rodzin, wpisała się już na stałe w kalendarz naszej parafii. Mimo nieprzyjemnej pogody na piknik przyszło wiele rodzin z dziećmi. Na scenie prezentowały się różne zespoły. Grupy duszpasterskie miały swoje stanowiska, w których zapewniały rozrywkę dzieciom i przybijały pieczątkę do specjalnej książeczki. Dużo miejsca poświęcono profilaktyce i zdrowemu trybowi życia. Chętni mogli także oddać krew. Prezentowało się wojsko. Każdy mógł znaleźć dla siebie coś miłego. Atmosfera była iście anielska.
Wieczorem, o 19.00 odbył się koncert zespołu "Anielsi".

Zdjęcia: Rafał Świłło

Roraty na Bemowie A.D. 2014

NASZA SIEĆ


Ośrodek Michael Galeria Anielska Schola parafialna Służba liturgiczna ołtarza
 
Biblioteka JP2 Klub piłkarski Uskrzydleni
Powrót do góry