Błąd
  • Błąd podczas ładowania danych z kanału informacyjnego

Anielskie kazania

Przygotowujemy się do urocystości świętych archaniołów Michała, Gabriela i Rafała. Jets to dzień odpustu parafialnego. Przygotowując się do niegu mogliśmy dzisiaj wysłuchać kazań ks. Piotra Prusakiewicza. Mówił on przede wszystkim o świecie duchów, i - nawiązując do czytań mszalnych - wskazywał, jak wielką pomocą w żuciu duchowym może świadczyć święty Michał Archanioł. Ten, który pokonał szatana, pomaga także nam walczyć z jego pokusami. Kaznodzieja zachęcał także do czytania dwumiesięcznika "Któż jak Bóg", poświęconego aniołom i życiu duchowemu.

Roraty na Bemowie A.D. 2014

NASZA SIEĆ


Ośrodek Michael Galeria Anielska Schola parafialna Służba liturgiczna ołtarza
 
Biblioteka JP2 Klub piłkarski Uskrzydleni
Powrót do góry