Błąd
  • Błąd podczas ładowania danych z kanału informacyjnego

Zagrożenia duchowe

W niedzielny wieczór, 27 września, o godz. 19.00 w Kaplicy Aniołów odbyło się spotkanie z Małgorzatą Więczkowską na temat: „Współczesne zagrożenia duchowe”. Prelekcja była adresowana szczególnie do rodziców, dziadków i wychowawców. Podjęty temat dotyczył zagrożeń, jakie wiążą się z korzystaniem przez dzieci i młodzież m . in. z mediów elektronicznych, niektórych gier i zabawek oraz tzw. gadżetów.

Pani Więczkowska jest specjalistką w tej dziedzinie. W zajmujący sposób, posiłkując się badaniami, opisywała kryzys, dotykający życie rodzinne. Dzieci, pozbawione uwagi rodzicom nie rozwijają się emocjonalnie, a w to miejsce wkraczają rozmaite zagrożenia duchowe, magia, okultyzm i rozmaite gadżety mają zapełnić pustkę, jaką tworzy brak miłości w naszych rodzinach.

Roraty na Bemowie A.D. 2014

NASZA SIEĆ


Ośrodek Michael Galeria Anielska Schola parafialna Służba liturgiczna ołtarza
 
Biblioteka JP2 Klub piłkarski Uskrzydleni
Powrót do góry