Błąd
  • Błąd podczas ładowania danych z kanału informacyjnego

Rozeznawanie duchów

28 września, w przeddzień uroczystości świętego Michała Archanioła, odbyło się spotkanie z ks. Grzegorzem Owczarkiem - egzorcystą z archidiecezji łódzkiej, pt. „Rozeznawanie duchów. O Aniołach i walce duchowej”. Cieszyło się ono bardzo dużym zainteresowaniem. Prelegent mówił nie tylko o zagrożeniach duchowych, ale przede wszystkim nakreślił problem zniewoleń i opętań od strony demonicznej. Sporo miejsca poświęcił prostowaniu różnych przeinaczeń, związanych ze światem aniołów. Chrystus jest silniejszy niż jakikolwiek inny byt duchowy i warto o tym pamiętać, żeby nie czuć się bezbronnym, ale jednocześnie trzeba uważać, żeby nie igrać z szatanem, który chce zagrozić naszemu zbawieniu. W duchowej walce warto korzystać z pomocy świętego Michała Archanioła.

Roraty na Bemowie A.D. 2014

NASZA SIEĆ


Ośrodek Michael Galeria Anielska Schola parafialna Służba liturgiczna ołtarza
 
Biblioteka JP2 Klub piłkarski Uskrzydleni
Powrót do góry