Błąd
  • Błąd podczas ładowania danych z kanału informacyjnego

Msza św. z nabożeństwem o uzdrowienie

727„Mam na imię Ela. Wczoraj podczas Mszy św. o uzdrowienie, a dokładnie w czasie adoracji, Jezus mnie uzdrowił z moich lęków. Poczułam jak zdejmuje ciężar z mojego serca. Przyszedł spokój i wewnętrzne ciepło. Prosiłam Jezusa o to bo byłam rozdarta i niespokojna, moje relacje z mężem były złe, a cierpały przez to nasze dzieci.

Czułam się niedowartościowana, lekceważona, poniżana i nieszanowana. Wszystko to Jezus zabrał. Ten wewnętrzny spokój trwa nadal, czuje, że jestem silniejsza, bo Jezus jest przy mnie i mnie wspiera. Jestem osobą bardzo nieśmiałą i czasami nie potrafię dobrać odpowiednich słów, by wyrazić to, co czuję. Myślę, że z czasem, dzięki Bożej pomocy, to się zmieni. CHWAŁA PANU”.

We wtorek 15 października o godzinie 19.00 w kaplicy Aniołów zostanie odprawiona Msza św. oraz nabożeństwo o uzdrowienie fizyczne i duchowe. Modlitwę animować będzie Wspólnota Odnowy w Duchu Świętym „Michael”, która istnieje i modli się w parafii Matki Bożej Królowej Aniołów już od 19 lat – więcej zob. www.michaelbem.odnowa.org. Mszy św. będzie przewodniczył jej duchowy opiekun ks. Krzysztof Pelc.

Serdecznie zapraszamy do udziału we wspólnej modlitwie. Świadectwa uzdrowienia można składać pisemnie lub na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Roraty na Bemowie A.D. 2014

NASZA SIEĆ


Ośrodek Michael Galeria Anielska Schola parafialna Służba liturgiczna ołtarza
 
Biblioteka JP2 Klub piłkarski Uskrzydleni
Powrót do góry