Poniedziałek, 6 Kwietnia 2020

Osiedlowa Droga Krzyżowa

 Osiedlowa Droga Krzyżowa„Cieszę się bardzo, że dzisiejszego wieczoru daliście piękne świadectwo wiary. Cieszę się, że pomimo wielkiego mrozu i trudnych warunków pogodowych tak licznie uczestniczyliście w tej Osiedlowej Drodze Krzyżowej, tym bardziej, że przeżywanej w roku jubileuszowym 25-lecia powstania naszej parafii. Niech Bóg Wam wszystkim pobłogosławi” – mówił proboszcz naszej parafii ks. Józef Groński na zakończenie Drogi Krzyżowej ulicami naszego osiedla. Wieczorne nabożeństwo wielkopostne odbyło się 22 marca bieżącego roku i zgromadziło kilka tysięcy wiernych.
 
Parafia Matki Bożej Królowej Aniołów to Kościół zbudowany z żywych kamieni, którymi są ludzie. Dowodem tego jest kolejna Osiedlowa Droga Krzyżowa, w której tak wielu wzięło udział. W tym roku w piątek przed Niedzielą Palmową o godz. 19.00 wierni zgromadzili się przy ul. Rostworowskiego, aby niosąc krzyż, wsłuchiwać się w rozważania. Poszczególne stacje Drogi Krzyżowej prowadzone były przez naszych parafian i dobitnie rozbrzmiewały, odbijając się echem nie tylko od blokowych murów, ale także w niejednym sercu. Trasa nabożeństwa wiodła ulicami Kawy, Oławskiej, Wolfkego, Blatona, Wrocławskiej i Powstańców Śląskich. Zakończenie Drogi Krzyżowej odbyło się przed świątynią, a po błogosławieństwie na krzyżu misyjnym każdy mógł złożyć pocałunek miłości.

xrs

Drukuj PDF

Powrót

Nowości


Warning: Creating default object from empty value in /parafia_archiwum1/modules/mod_latestnews/helper.php on line 109

Warning: Creating default object from empty value in /parafia_archiwum1/modules/mod_latestnews/helper.php on line 109

Warning: Creating default object from empty value in /parafia_archiwum1/modules/mod_latestnews/helper.php on line 109

Warning: Creating default object from empty value in /parafia_archiwum1/modules/mod_latestnews/helper.php on line 109

Warning: Creating default object from empty value in /parafia_archiwum1/modules/mod_latestnews/helper.php on line 109

Popularne


Warning: Creating default object from empty value in /parafia_archiwum1/modules/mod_mostread/helper.php on line 79

Warning: Creating default object from empty value in /parafia_archiwum1/modules/mod_mostread/helper.php on line 79

Warning: Creating default object from empty value in /parafia_archiwum1/modules/mod_mostread/helper.php on line 79

Warning: Creating default object from empty value in /parafia_archiwum1/modules/mod_mostread/helper.php on line 79

Warning: Creating default object from empty value in /parafia_archiwum1/modules/mod_mostread/helper.php on line 79

Copyright © Parafia Matki Bożej Królowej Aniołów 2020

Autorzy szablonu strony: Joomla Templates