Niedziela, 24 Września 2017

Wieczór Chwały - Festiwal Muzyki Chrześcijańskiej

Wieczór Chwały - Festiwal Muzyki Chrześcijańskiej90 osób w wielkim chórze festiwalowym, zawodowi muzycy z Warszawy i Krakowa, orkiestra smyczkowa, niecodzienni soliści. Oto, co czeka każdego, kto wybierze się w niedzielę na „Wieczór Chwały – Festiwal Muzyki Chrześcijańskiej”. A będzie czego posłuchać. Koncert już 23 czerwca o godz. 18.30 w Amfiteatrze przy Parku Górczewska (ul. Raginisa 1) na Bemowie. Wstęp wolny.

„Czekaliśmy na tę chwilę kilka lat. Rzeszów organizuje «Jednego Serca i Jednego Ducha», Włocławek też doczekał się kilku edycji «Koncertu Uwielbienie». Przyszła kolej na Warszawę. Jest to niezwykłe i niecodzienne przedsięwzięcie, tym bardziej, że będą nas słuchać nie tylko nasi parafianie, ale wszyscy Warszawiacy” – tłumaczy uczestnikom Sebastian Iwanowicz – kierownik muzyczny i gitarzysta.

Próby do koncertu odbywają się już od miesiąca. Każdy ćwiczy na „swoim podwórku”. Kraków w Krakowie, Otwock w Otwocku, Warszawa w Warszawie. W niedzielę, 9 czerwca wszyscy spotkali się na próbie w Sali Widowiskowo im. Biskupa Jana Chrapka na Bemowie. Sto osób zaangażowanych w śpiew i muzykę. Niecodzienne widowisko i profesjonalne brzmienie.

Już dziś pragniemy zaprosić wszystkich, którzy chcą przeżyć niezwykły czas mocy i łaski połączony z głębokimi treściami wyśpiewanymi przez chór festiwalowy i wygrany przez orkiestrę smyczkową i siedmioosobowy zespół. To od Ciebie zależy, jak spędzisz niedzielny wieczór. Myślę, że warto w Amfiteatrze przy Parku Górczewska, bo tam będą się dziać cuda, niezwykłe muzyczne rzeczy.

A PONIŻEJ POSŁUCHAJ, CO TO ZA MUZYKA:

Alelluja Chwalmy Pana

Schowaj mnie pod skrzydła swe

Panu chwała i cześć

Będziemy tańczyć będzemy śpiewać

Jezus Christs you are my life

WIECZÓR CHWAŁY
FESTIWAL MUZYKI CHRZEŚCIJAŃSKIEJ

TERMIN: 23 czerwca (niedziela)
GODZINA: 18.30
MIEJSCE: Amfiteatr przy Parku Górczewska, ul. Raginisa 1, Bemowo

W S T Ę P    W O L N Y ! ! !

PIOTR PAŁKA – dyrygent
SEBASTIAN IWANOWICZ – kierownik muzyczny, gitary