Wtorek, 30 Maja 2017

W tygodniu:

Każdego dnia w kaplicy Aniołów - koronka do Bożego Miłosierdzia - godz. 15.00 oraz adoracja Najświętszego Sakramentu (do godz. 18.00).

Każda środa podczas koronki - Litania do św. Józefa.

We wtorki (godz. 17.30) - nabożeństwo ku czci św. Michała Archanioła.

W środy (godz. 17.30) - nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.

W czwartki (godz. 17.30) - nabożeństwo ku czci bł. Bronisława Markiewicza

Każdy wtorek o godz. 19.00 - spotkanie modlitewne Odnowy w Duchu Świętym. W trzeci wtorek miesiąca odprawiana jest Msza św. z modlitwą o uzdrowienie.

Każda niedziela po Mszy św. o godz. 7.00 - Godzinki o Najświętszej Maryi Pannie.

W ciągu miesiąca:

13. dzień miesiąca o godz. 18.00 - Msza święta w intencjach zbiorowych i Nabożeństwo Fatimskie. Od maja do października procesja wokół kościoła z figurą Matki Bożej Fatimskiej.

16. dzień miesiąca o godz. 18.00 - Msza święta o kanonizację bł. Jana Pawła II.

I wtorek miesiąca o godz. 18.00 - Msza św. w intencji Czcicieli Świętego Michała Archanioła.

I czwartek miesiąca o godz. 18.00 - Msza święta z udziałem ministrantów, lektorów, bielanek i ich rodziców.  Na zakończenie błogosławieństwo Najświętszym Sakramentem.

II czwartek miesiąca o godz. 18.00 - Msza święta o bł. Bronisławie Markiewiczu z ucałowaniem jego relikwii.

I piątek miesiąca:
– O godz. 8.00 - Msza św. z wystawieniem Najświętszego Sakramentu - Litania do Najświętszego Serca Jezusowego oraz Akt Oddania się Najświętszemu Sercu Pana Jezusa.
– O godz. 16.30 Msza św. z kazaniem dla dzieci.
– O godz. 18.00 Msza św. z kazaniem z udziałem młodzieży oazowej. Po Mszy świętej wystawienie Najświętszego Sakramentu - Litania do Najświętszego Serca Jezusowego oraz Akt Oddania się Najświętszemu Sercu Pana Jezusa.

I sobota miesiąca po Mszy świętej o godz. 18.00 - wystawienie Najświętszego Sakramentu w Kaplicy Aniołów - Litania do Najświętszej Maryi Panny, Akt Oddania Matce Bożej oraz różaniec. O godz. 20.00 Msza święta w intencjach Wspólnoty Żywego Różańca, podanie intencji na nowy miesiąc i zmiana tajemnic różańcowych. O godz. 21.00 Apel Jasnogórski.

I niedziela miesiąca - Po sumie o godz. 11.30 - Adoracja Najświętszego Sakramentu.

II niedziela miesiąca
- Podczas każdej Mszy św. katecheza o sakramentach.

II niedziela miesiąca o godz. 10.00
- Msza św. w Kaplicy Aniołów w intencji pracowników Ośrodka Wychowawczo-Profilaktycznego "Michael.

III niedziela miesiąca
- Msza św. w intencji ofiarodawców. O godz. 15.00 Koronka do Miłosierdzia Bożego i Msza święta w intencjach zbiorowych. Po Mszy świętej ucałowanie relikwii św. Faustyny Kowalskiej.